YazarEvi – Biyografi

Merhaba, otobiyografinizi ya da sevdiğiniz birinin biyografisini yazdırmak mı istiyorsunuz? Hemen bize ulaşın!

20 yıllık editör ve usta kalem Can GAZALCI’nın önderliğinde o istisna hayatların kitabını yazıyoruz! Kendiniz veya sevdikleriniz için sonsuzluğa 40 sayfalık bir iz bırakmaya hazır olun! Hayatınız mutlaka yazılmalı! Sonraki kuşakların, sizin olgun yaşlarda öğrendiklerinizden haberdar olması gerek… Sevdikleriniz için, belki sizi tanıma fırsatı bulamayacak olan sonraki kuşak aile üyeleri için sizden sonraya bir “siz” bırakmalısınız. Ama buna vaktiniz yok! O zaman biz yazalım. İster biyografi şeklinde, ister sizin kaleminizi mükemmelleştireceğimiz otobiyografi şeklinde… Evet, bunun vakti geldi diyorsanız, bize ulaşın. Can GAZALCI’nın önderliğinde, önce sizi öğrenelim, sonra hayatınızı size teslim edelim!

Anneniz, babanız böyle bir armağanı hak etmiyor mu? Adlarının verileceği ve sizler için, toplum için yaptıkları fedakârlıkların, örnek davranışlarının, başarı ve mutluluk sırlarının anlatılacağı bir kitapları olsun istemezler mi? Onu bize anlatmaya ve yazdığımız kitabı ona armağan etmeye ne dersiniz? Bize ulaşın!

Aramızdan ayrılanları da sonsuza dek yaşatıyoruz! O kişi artık aramızdan ayrıldı ama hazine değerinde bir yaşamı mı vardı? O yaşam sandığını biz açalım ve sonraki kuşaklara, müthiş bir armağan sunalım! Bize ulaşın!

“Biz ikimiz bir kişiyiz, ayrı ayrı anlatılamayız” mı diyorsunuz? Biz de her aşk biriciktir, iki kişilik o kimyanın özel formüllerini, yaşayanların bile anlayamadığı büyüsünü sayfalara dökelim, diyoruz. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor ve “aşkınıza aşka özel bir biyografi” kaleme alıyoruz. Bize ulaşın, sonsuzlukta kalın!