HAKKIMIZDA

YazarEvi, 21 yıldır kitap editörü olarak yüzlerce kitabı yayına hazırlayan Can Gazalcı tarafından kurulmuştur.

Her çalışma Can Gazalcı’nın liderliğinde yürütülür.

YazarEvi dört ayrı biçimde hizmet verir:

Yayınevi öncesi: Kitap dosyası herhangi bir yayınevine gönderilmeden önce kitap editörü olarak eseri yazarla birlikte çalışarak mükemmelleştirir. Bütün raporlar mail olarak ve eser üzerinde yazarın çalışmasına hazır hâlde gönderilir. Amacımız yazar görmeden kitabı yayına hazırlamak değildir. Yazarla el ele vererek eseri onunla beraber güzelleştirmek, yazarı da yazarlık yolculuğunda ileri taşımaktır.

Yayınevi aşaması: Kitap editörü olarak hizmet verdiğimiz eser bittiğinde, YazarEvi teklif eder ve yazar kabul ederse, yazar ile yayınevinin anlaşmasına bağlı olarak eser YazarEvi logolu olarak basılabilir.

Yazar, YazarEvi ile çalıştığı eseri istediği yayınevine gönderebilir. YazarEvi, yayıneviyle ilişki kurarak eser için referans olabilir. Karar yayınevine aittir.

Yayıneviyle sözleşme sonrası:  YazarEvi, herhangi bir yayınevinden çıkmak üzere olan kitap dosyasını kitap editörü olarak yazarın isteğiyle inceleyebilir.  YazarEvi, baskı öncesinde hata kaldıysa bir haftada ortaya çıkarır. YazarEvi kitap editörü olarak sadece yazara bilgi verir, yazar istemedikçe bu aşamada yayınevine eserle ilgili asla bilgi vermez.

Kitabınız yayımlanınca: YazarEvi ile çalışmış olun ya da olmayın, Türkiye’nin en iyi kitap tanıtımını görmek için tıklayın.

Ayrıca eserinizin sonraki baskılarında hata kalmaması için de YazarEvi’ne başvurabilirsiniz.