Armağan Biyografi Yazalım

Sonsuzluktan bir armağan almaya ya da vermeye hazır mısınız? Bu hayattan geçerken bıraktığınız izleri kalıcılaştırmak ister misiniz? Çevrenizde, “Bir kişi bile onun yaşamını öğrense hayatı değişir” dediğiniz kişiler var mı? Yoksa o kişi siz misiniz?

Ya da ailenizden biri mi? Artık aramızdan ayrıldı ama sonraki kuşakların onun yaptıklarını öğrenmesini mi istiyorsunuz? Yoksa evladınızın çocukluğu başlı başına bir dünya ve mutlaka yazılmalı mı?

YazarEvi’yle birlikte 40 sayfalık biyografi yazmaya ne dersiniz? Sizin hayatınızı yazabileceğimiz gibi; çocuğunuzun, annenizin, babanızın, sevgilinizin, arkadaşınızın yaşamını, bir tek onda var(dı), dediğiniz özelliklerini sayfalara döküyoruz… Unutulmaz anılarla, anekdotlarla taçlandırıyoruz.

Üst başlığa, soyadıyla birlikte “Zeynep … Kitabı…” ya da “Ahmet … Kitabı” diyor ve onun için hazırladığımız bir alt başlıkla o özel kişiyi sonsuza dek yaşatıyoruz…

“Biz ikimiz bir kişiyiz, ayrı ayrı anlatılamayız” mı diyorsunuz? Peki, daha da ötesine geçelim o zaman… Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor ve “aşk”ın biyografisini de yazıyoruz. Sevgiliniz ile sizi anlatan bir kitap hazırlıyoruz… “Ayşe-Murat Kitabı” gibi bir üst başlığın altına, size özel bir alt başlıkla, aşkınızı ölümsüzleştiriyoruz…

Siz sadece hazırladığımız soruları yanıtlayın…. Gerisini bize bırakın…